33. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Csendélet almákkal, 1927 körül
101

Barcsay Jenő (1900-1988)

Csendélet almákkal, 1927 körül

Olaj, vászon, 73x84 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft