25. aukció
Basch Andor (1885-1944) Csendélet almákkal, 1935
112

Basch Andor (1885-1944)

Csendélet almákkal, 1935

Olaj, papírlemez, 55x56 cm
Jelezve balra fent: Basch 35
Kikiáltási ár: 650 000 Ft