36. aukció
Szigeti Jenő (1881-1944) Csendélet almákkal
118

Szigeti Jenő (1881-1944)

Csendélet almákkal

Olaj, vászon, 60,5x60,5 cm
Kikiáltási ár: 180 000 Ft