10. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Csendélet almákkal és kandallóórával, 1926
32

Schönberger Armand (1885-1974)

Csendélet almákkal és kandallóórával, 1926

Olaj, vászon, 70x61 cm
Jelezve jobbra fent: Schönberger A. 1926
Kikiáltási ár: 800 000 Ft

164

Önarckép

Kikiáltási ár: 480 000 Ft