9. aukció
Kmetty János (1889-1975) Csendélet almákkal, körtékkel, 1920-as évek, és A hátoldalon: Nagybányai utca, 1920-as évek vége
107

Kmetty János (1889-1975)

Csendélet almákkal, körtékkel, 1920-as évek, és A hátoldalon: Nagybányai utca, 1920-as évek vége

Olaj, papírlemez, 35x50 cm
Jelzés nélkül, és Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

9

Kmetty János (1889-1975)

Séta Szentendrén

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
172

Kmetty János (1889-1975)

Önarckép palettával

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft