49. aukció
Kmetty János (1889-1975) Csendélet almákkal, körtékkel, 1920-as évek Hátoldalon: Nagybányai utca, 1920-as évek vége
161

Kmetty János (1889-1975)

Csendélet almákkal, körtékkel, 1920-as évek Hátoldalon: Nagybányai utca, 1920-as évek vége

Olaj, karton, 35x50 cm
Jelzés nélkül Jelezve hátoldalon jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft