71. Aukció
Kmetty János (1889-1975) Csendélet almákkal, körtékkel, Hátoldalon: Nagybányai utca, 1920-as évek vége
99

Kmetty János (1889-1975)

Csendélet almákkal, körtékkel, Hátoldalon: Nagybányai utca, 1920-as évek vége

Olaj, karton, 35 x 50 cm
Jelezve hátoldalon: Kmetty
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft