43. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Csendélet almákkal, narancsokkal
32

Czigány Dezső (1883-1938)

Csendélet almákkal, narancsokkal

Olaj, vászon, 61,5x51 cm
Jelezve balra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 20 000 000 Ft

Aukcionálva: •Kieselbach Galéria, 40. árverés, 219. tétel Kiállítva: •Nyolcak és aktivisták. Kieselbach Galéria, Budapest, 1999. november •A modern magyar festészet legszebb képei, Kieselbach Galéria, Budapest, 2003. nove