14. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Csendélet almákkal
142

Bernáth Aurél (1895-1982)

Csendélet almákkal

Olaj, vászon, 45x80 cm
Jelezve jobbra lent: BA.
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft