Csendélet az Újság című lappal
Tempera, olaj, papír, 49,5x62 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
A kép hátoldalán: ”La Revue-t” olvasó nő
Kiállítva: A Modern Művészeti Egyesületek Szindikátusa KUT és UME közös kiállítása, Nemzeti Szalon,1932