13. aukció
Basch Andor (1885-1944) Csendélet banánnal
177

Basch Andor (1885-1944)

Csendélet banánnal

Olaj, karton, 35x44 cm
Jelezve jobbra fent: Basch
Kikiáltási ár: 220 000 Ft