60. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Csendélet borospalackkal, 1925
87

Czigány Dezső (1883-1938)

Csendélet borospalackkal, 1925

Olaj, vászon, 58x48,5 cm
Jelezve balra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft

¦ Nyolcak és Aktivisták, Kieselbach Galéria, Budapest, 1999. november 12–21. (katalógus nélkül)

¦ Czigány Dezső és Czóbel Béla festőművészek emlékkiállítása, László Galéria, Budapest, 2002. május 31. – június 28. (katalógus: szám nélkül)

Kiállítva és reprodukálva:

¦ Best of Műterem. Virág Judit Galéria, Budapest, 2007. április 14-18. 87. oldal

¦ Rum Attila: Czigány Dezső, magánkiadás, Budapest, 2004. 150. kép