10. aukció
Gráber Margit (1896-1993) Csendélet borosüveggel
34

Gráber Margit (1896-1993)

Csendélet borosüveggel

Olaj, vászon, 66x70 cm
Jelezve balra lent: Gráber
Kikiáltási ár: 350 000 Ft