34. aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Csendélet citrommal
172

Emőd Aurél (1897-1958)

Csendélet citrommal

Olaj, vászon, 40x62,5 cm
Jelezve balra lent: Emőd
Kikiáltási ár: 160 000 Ft