46. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Csendélet citromokkal, 1909
95

Czigány Dezső (1883-1938)

Csendélet citromokkal, 1909

Olaj, vászon, 48,5x39,5 cm
Jelezve balra lent: Czigány 909
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft