69. Tavaszi Aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Csendélet cseresznyékkel
186

Csernus Tibor (1927-2007)

Csendélet cseresznyékkel

Olaj, vászon, 33,5 x 46 cm
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:

  • Csernus Tibor festőművész retrospektív kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1989, kat.: 112.