30. aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Csendélet cseresznyével, 1960
46

Medveczky Jenő (1902-1969)

Csendélet cseresznyével, 1960

Tempera, vászon, 50x40,5 cm
Jelezve balra lent: Medveczky 60
Kikiáltási ár: 220 000 Ft