45. aukció
Hincz Gyula (1904-1986) Csendélet csészével
26

Hincz Gyula (1904-1986)

Csendélet csészével

Olaj, vászon,, 40x33,5 cm
Jelezve balra fent: Hincz
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 600 000 Ft