35. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Csendélet fehér abrosszal, almákkal
47

Berény Róbert (1887-1953)

Csendélet fehér abrosszal, almákkal

Olaj, vászon, 50x65,5 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft