50. Jubileumi Aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Csendélet (Fikusz), 1925 körül
101

Czigány Dezső (1883-1938)

Csendélet (Fikusz), 1925 körül

Olaj, vászon, 66x53 cm
Jelezve jobbra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 15 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA: ‣ BÁV 68. árverés (1985), 23. tétel (Fikusz címen) REPRODUKÁLVA: ‣ Rum Attila: Czigány Dezső. Budapest, 2004. 204. (katalógus: 154.)