Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Medgyes László (1892-?) Csendélet gitárral, 1922
70

Medgyes László (1892-?)

Csendélet gitárral, 1922

Olaj, vászon, 50x79,5 cm
Jelezve középen lent: Medgyes