46. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Csendélet gitárral és maszkkal, 1925 körül
129

Berény Róbert (1887-1953)

Csendélet gitárral és maszkkal, 1925 körül

Olaj, vászon, 93,5x69,5 cm
Jelezve balra fent: Berény
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 53. árverés, 14. tétel

125

Berény Róbert (1887-1953)

Kertben

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
162

Berény Róbert (1887-1953)

Zebegényi táj

Kikiáltási ár: 650 000 Ft