56. aukció (2017 október)
Schönberger Armand (1885-1974) Csendélet gyümölcsökkel
36

Schönberger Armand (1885-1974)

Csendélet gyümölcsökkel

Olaj, vászon, 60x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

166

Olvasó nő

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft