23. aukció
Paál Albert (1895-1968) Csendélet gyümölccsel és kulaccsal
213

Paál Albert (1895-1968)

Csendélet gyümölccsel és kulaccsal

Olaj, vászon, 50,5x60,5 cm
Jelezve balra lent: Paál
Kikiáltási ár: 160 000 Ft