53. aukció
Bene Géza (1900-1960) Csendélet gyümölcsökkel, 1943
124

Bene Géza (1900-1960)

Csendélet gyümölcsökkel, 1943

Akvarell, papír, 53,5x64 cm
Jelezve jobbra fent: Bene Géza 943.
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 25.‣ In.: Szeifert Judit: Az örök kívülálló. Bene Géza festőművész.Új Művészet, Budapest, 2001.
Kiállítva és reprodukálva:‣ Merítés a KUT-ból I. Bene Géza (1900-1960) emlékkiállítása.Haas Galéria, Budapest,