36. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Csendélet gyümölcsökkel, 1945
182

Gadányi Jenő (1896-1960)

Csendélet gyümölcsökkel, 1945

Olaj, papír, 45x60 cm
Jelezve balra lent: Gadányi 945
Kikiáltási ár: 260 000 Ft