71. Aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Csendélet gyümölcsökkel
149

Nagy Oszkár (1883-1965)

Csendélet gyümölcsökkel

Olaj, vászon, 57,5 x 77,5 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft