19. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Csendélet gyümölcsökkel és virágokkal
24

Schéner Mihály (1923-2009)

Csendélet gyümölcsökkel és virágokkal

Olaj, farost, 50x60,5 cm
Jelezve balra lent: Schéner M
Kikiáltási ár: 160 000 Ft