54. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Csendélet gyümölcsökkel, korsóval
224

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Csendélet gyümölcsökkel, korsóval

Olaj, papírlemez, 50x50,5 cm
Jelezve jobbra fent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft