8. aukció
Papp Aurél (1879-1960) Csendélet harangvirággal
116

Papp Aurél (1879-1960)

Csendélet harangvirággal

Olaj, karton, 48x42 cm
Jelezve balra fent: A. Papp
Kikiáltási ár: 250 000 Ft