49. aukció
Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Csendélet, Hátoldalon: Párizsi részlet a Szajnával
95

Diener Dénes Rudolf (1889-1956)

Csendélet, Hátoldalon: Párizsi részlet a Szajnával

Olaj, papírlemez, 25x33 cm
Jelezve hátoldalon: Diener D. Paris
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft