53. aukció
Schäffer Béla 1815-1871 Csendélet homárral, 1853
159

Schäffer Béla 1815-1871

Csendélet homárral, 1853

Olaj, vászon fán, 109x89 cm
Jelezve balra lent: Ad Schäffer 853
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft