53. aukció
Vén Emil (1902-1984) Csendélet IV. 1976
181

Vén Emil (1902-1984)

Csendélet IV. 1976

Olaj, vászon, 70,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Vén Hátoldalon felirat: Vén Emil Csendélet IV. 1976 70x80
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft