Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Csendélet kagylóval, 1968
51

Demény Miklós (1939-2010)

Csendélet kagylóval, 1968

Olaj, vászon, 90x60 cm
Jelezve balra fent: Demény 968