A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Kontuly Béla (1904-1983) Csendélet kaktusszal és narancsokkal, 1933
73

Kontuly Béla (1904-1983)

Csendélet kaktusszal és narancsokkal, 1933

Olaj, karton, 99,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: Kontuly Béla 1933