28. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Csendélet kaláccsal
14

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Csendélet kaláccsal

Olaj, vászon, 40x39 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter
Kikiáltási ár: 480 000 Ft