Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Csendélet kanállal, 2001
92

Demény Miklós (1939-2010)

Csendélet kanállal, 2001

Olaj, farost, 30x45 cm
Jelezve jobbra fent: Demény M 2001