29. aukció
Szabó Zoltán (1929-) Csendélet kancsóval, 1973
155

Szabó Zoltán (1929-)

Csendélet kancsóval, 1973

Olaj, papír, 122,5x97 cm
Jelezve balra lent: Szabó Zoltán 73
Kikiáltási ár: 380 000 Ft