20. aukció
Fülöp Antal Andor (1908-1979) Csendélet kancsóval
213

Fülöp Antal Andor (1908-1979)

Csendélet kancsóval

Olaj, vászon, 48x61 cm
Jelezve balra fent: Fülöp Antal Andor
Kikiáltási ár: 250 000 Ft