13. aukció
Kmetty János (1889-1975) Csendélet kancsóval és almával
21

Kmetty János (1889-1975)

Csendélet kancsóval és almával

Olaj, karton, 32x44,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

Kiállítva: Ráday Galéria, 2003. január

Prveniencia: Francois Gachot gyűjteményéből