Berlin – Budapest 1919-1933
Schubert Ernő (1903-1960) Csendélet kék korsóval, 1929
119

Schubert Ernő (1903-1960)

Csendélet kék korsóval, 1929

Olaj, vászon, 55,5x50,5cm
Jelezve jobbra fent: SE 929