1. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Csendélet kék korsóval
2

Kádár Géza (1878-1952)

Csendélet kék korsóval

Olaj, vászon, 50x40 cm
Jelezve balra fent: Kádár G. 1924
Kikiáltási ár: 200 000 Ft

10

Kádár Géza (1878-1952)

Napfényes erdei út

Kikiáltási ár: 280 000 Ft