Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Czigány Dezső (1883-1938) Csendélet (Kékterítős csendélet), 1910 körül
27

Czigány Dezső (1883-1938)

Csendélet (Kékterítős csendélet), 1910 körül

Olaj, vászon, 57x53 cm
Jelezve balra lent: Czigány