9. aukció
Pátzay Mária (1944-) Csendélet két citrommal, 1994
188

Pátzay Mária (1944-)

Csendélet két citrommal, 1994

Olaj, farost, 35x50 cm
Jelezve jobbra lent: PM.
Kikiáltási ár: 200 000 Ft