75. tavaszi aukció
Hincz Gyula, csendélet
183

Hincz Gyula (1904-1986)

Csendélet kilátással

Olaj, vászon, 43,5 x 33 cm
Jelzés nélkül.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 200 000 - 3 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ egykor Dr. Görgényi Frigyes tulajdonában