39. aukció
Schubert Ernő (1903-1960) Csendélet kompozíció
133

Schubert Ernő (1903-1960)

Csendélet kompozíció

Olaj, vászon, 28x42,5 cm
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft