18. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Csendélet könyvekkel, 1927
90

Czóbel Béla (1883-1976)

Csendélet könyvekkel, 1927

Olaj, vászon, 56x69 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel 1927
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft