75. tavaszi aukció
Czóbel Béla, csendélet
86

Czóbel Béla (1883-1976)

Csendélet könyvekkel és pipával, 1954

Olaj, vászon, 54 x 64,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Hátoldalon: 1954
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft