47. aukció
Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Csendélet könyvvel
50

Diener Dénes Rudolf (1889-1956)

Csendélet könyvvel

Olaj, vászon, 60,5x81 cm
Jelezve balra lent: Diener Dénes
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft