62. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Csendélet korsóval, 1930-as évek
96

Czóbel Béla (1883-1976)

Csendélet korsóval, 1930-as évek

Olaj, vászon, 50x65 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 4 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft